• Kantar sznurkowy (halter) na cztery węzły, KELPIE

Rozmiar produktu
Kolor
55.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 7-14 dni roboczych
Cena przesyłki 10
Kurier 10

Zamówienie telefoniczne: 668130204

Zostaw telefon

O PRODUKCIE

Halter (kantar sznurkowy) wykonany z najwyższej jakości lin poliestrowych podwójnie plecionych – posiada trwały oplot i mocny rdzeń. Haltery nie skręcają się podczas używania. Są odpowiednio sztywne i charakteryzują się gładkim, połyskliwym splotem, dzięki czemu nie obcierają skóry konia.

Cztery węzy na nachrapniku mają spełniać zadanie wywierania dodatkowego kacisku punktowego na wierzch nosa konia. Takie haltery powinny być używane tylko w sytuacji w której potrzebujemy dodatkowego nacisku na nachrapniku. Halter sznurkowy jest rodzajem kiełzna, które może służyć do pracy z ziemi lub do jazdy wierzchem. Nie należy wypuszczać konia na padok czy też pastwisko w kanarze sznurkowym ponieważ niesie to ze sobą ryzyko urazów.

Produkt polski - wykonany ręcznie z surowców dostępnych w naszym kraju.

Dostępna szeroka gama kolorystyczna, istnieje też możliwość zamówienia innego koloru niż wskazane w ofercie - w takiej sytuacji proszę kontaktować się indywidualnie.

Kantar tworzy zestaw z wodzami lub liną do pracy z ziemi firmy Kelpie.

JAK DOBRAĆ ROZMIAR?

Najlepiej posiłkować się kantarem lub ogłowiem, które obecnie nosi koń. Obwód pyska powinien być o około 5 cm krótszy niż obwód nachrapnika w halterze, zapewni to komfort oraz precyzję działania.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Strona w budowie - zapraszamy już wkrótce!